889
423966

Holländsk skola 1600-tal

(Alankomaat)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Holländsk skola 1600-tal
(Alankomaat)

Dutch school 17th Century, Portrait of a gentleman

Reinforced panel 128 x 98 cm. Period frame.

Krackelerad, retuscher. Pannån förstärkt.