Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
890
492472

Peter Lely (Pieter van der Faes), hänen piirinsä

(Holland/England, 1618-1680)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
(Holland/England, 1618-1680)

Lady in a yellow dress

Canvas laid down on panel 120 x 90 cm. Gilded and bronzed period frame.

Duk uppklistrad på pannå. Retuscher, krackelerad. Lagningar.

Täydennyslista

Probably depicting Anne Hyde of England (1637-1671)