243
581436

Elaine de Kooning

(Yhdysvallat, 1918-1989)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 740 - 2 620 EUR
1 830 - 2 740 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuvan käyttöoikeudet

Elaine de Kooning
(Yhdysvallat, 1918-1989)

"Early still life"

Signed Elaine de Kooning and dated 1942 on verso. Canvas 71 x 86.5 cm.

Smärre färgbortfall, krackelyr och slitage. Ytsmuts.