243
581436

Elaine de Kooning

(Yhdysvallat, 1918-1989)
Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Elaine de Kooning
(Yhdysvallat, 1918-1989)

"Early still life"

Signed Elaine de Kooning and dated 1942 on verso. Canvas 71 x 86.5 cm.

Smärre färgbortfall, krackelyr och slitage. Ytsmuts.