503
577915

Sigurd Lewerentz

(Ruotsi, 1885-1975)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
353 - 529 EUR
371 - 557 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69
Sigurd Lewerentz
(Ruotsi, 1885-1975)

Akvarell, signerad.

Tyskt kanallandskap kantat av hus. Signerad. 44 x 56 cm.