140
535040

Jim Dine

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1935)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Malou Haglund
Tukholma
Malou Haglund
Arvioija
+46 (0)727 33 27 20
Jim Dine

"Venus at Sea"

Etching with hand colouring, 1985, signed in pencil and numbered 14/30.

Obetydligt slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Thordén Wetterling Galleries.

Kirjallisuus

D'Oench/Feinberg