78
569863

Per B. Sundberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1964)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Per B. Sundberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1964)

A Per B Sundberg ceramic table lamp/ clock, Gustavsberg, Sweden 2000.

Polychrome printed decoration. Signed and dated 2000. Height 56,5 cm, length 26,5 cm.

Smärre slitage, repor och märken.