Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1199
567254

A circa 4.56 ct citrine ring. Made by Gaudy, Stockholm 1997.

Lähtöhinta
20 000 - 24 000 SEK
1 940 - 2 330 EUR
2 220 - 2 660 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Size 17/53. 18K gold and white gold.

Bruksslitage, mindre repor.

Muut tiedot