548322

654. ANSHELM SCHULTZBERG, "Vinterdag i Ludvikatrakten".

Signerad A Schultzberg och daterad Ludvika 1917. Duk 81 x 116 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 735 - 3 282 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
38 250 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Motiv från vägen till Skeppmora.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 8-614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Rekisteröidy