713
587643

Julia Beck

(Ruotsi, 1853-1935)
Lähtöhinta
250 000 - 300 000 SEK
23 900 - 28 700 EUR
27 100 - 32 500 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Julia Beck
(Ruotsi, 1853-1935)

River landscape

Signed Julia Beck and dated Decembre 1904. Canvas 130.5 x 200 cm.

Äldre fernissa samt lagning, endast synligt i UV-ljus. Krackelyr. Nyligen rengjord av konservator.

Muut tiedot

.