236
637869

An Edvin Öhrström 'ariel' glass vase, Orrefors 1950.

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
50 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Height 17,5 cm.

Insignificant scratches.

Alkuperä - Provenienssi

Reportedly obtained as a gift in 1950, thence in descent.