641735

515. MOGENS LASSEN, möjligen, fåtölj, Danmark 1940-50-tal.

Omklädd i blå plysch.

Benen med slitage.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 641 - 2 188 EUR
Vasarahinta
17 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.