618090

174. MATTA. "Oxelösunds skärgård".

Flossa. 301 x 232,5 cm. Signerad DL.

(Dagmar Lodén), Alice Lunds ateljé. Komponerad 1969.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar. Kortsidorna med obetydliga skador.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK/3 218 - 4 291 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
61 200 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Täydennyslista

Skall vara Dagmar Lodén.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anette Granlund

Tukholma

Anette Granlund
Asiantuntija – matot, tekstiilit, islamilainen taidekäsityö

+46 8-614 08 12
anette.granlund@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Rekisteröidy