Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
331
642069

Terry O'Neill

(Yhdistynyt kuningaskunta, Syntymävuosi 1938)
Lähtöhinta
70 000 - 90 000 SEK
6 640 - 8 540 EUR
7 600 - 9 770 USD
Vasarahinta
95 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Jan Ekman
Jan Ekman
Appraiser
+46 (0)70 267 09 23
Terry O'Neill

"Faye Dunaway, Hollywood, 1979".

Signerad Terry O'Neill and numbered 33/50 on etiquette on verso. C-print, image 66 x 66 cm. Printed later.

Alkuperä - Provenienssi

Photographers Gallery, Los Angeles.

Kirjallisuus

Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, illustrated p. 104 and on full-page p. 105.