1012
594505

Auguste Emile Pinchart

(Ranska, 1842-1920)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Auguste Emile Pinchart
(Ranska, 1842-1920)

"Andakt" (Devotion)

Signed Pinchart. Canvas 92 x 73 cm.

Slitage längs ramkant. Krackelyr.

Alkuperä - Provenienssi

Rapps Konsthandel, Stockholm.
Private collection.