Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
1012
594505

Auguste Emile Pinchart

(Ranska, 1842-1920)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Auguste Emile Pinchart
(Ranska, 1842-1920)

"Andakt" (Devotion)

Signed Pinchart. Canvas 92 x 73 cm.

Slitage längs ramkant. Krackelyr.

Alkuperä - Provenienssi

Rapps Konsthandel, Stockholm.
Private collection.