1015
662904

Albert Henry Fullwood

(Australia, 1863-1930)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Albert Henry Fullwood
(Australia, 1863-1930)

"A Mountain Road"

Signed AF and indistinctly dated -25. Paper-panel 13.5 x 17.5 cm.

Ytsmuts. Visst slitage längs ramkant.

Alkuperä - Provenienssi

Acquired in Australia in the 1970's.
By descent.