1058
659274

Okänd konstnär 1700/1800-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK
4 780 - 5 730 EUR
5 420 - 6 510 USD
Vasarahinta
70 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Okänd konstnär 1700/1800-tal
(Ruotsi)

Portrait young nobleman in an oriental costume

Canvas 91.5 x 72 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Headmaster Gustaf Tiselius collection, Stockholm, Sweden. Thereafter inherited within the family.