1121
639911

Leendert de Koningh

(Alankomaat, 1777-1849)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Leendert de Koningh
(Alankomaat, 1777-1849)

LEENDERT DE KONINGH, olja på pannå, signerad.

Pastoralt landskap med ridande kvinna. Ca 39 x 49,5 cm.

Pannån delvis förstärkt, smärre färgbortfall, retuscher, ytsmuts.

Alkuperä - Provenienssi

Rapps Konsthandel, Stockholm, Sweden.