Fanerad med jakaranda, björk och lönn. Beslag av förgylld mässing. Skiva av grå kalksten. Tre lådor. Inläggningar av fruktkorg och medaljonger med Vasakärve. Längd 114, bredd 55, höjd 84 cm. Nycklar medföljer.
Senare skiva, fanerlagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui