Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Fanerat med mahogny. Detaljer av mässing. Lös bricka av svartmålad plåt med värdshusscen. Längd 79, bredd 62, höjd 77 cm.
Lagningar, sprickor. Bricka gammal men troligen ej ursprunglig.