Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?
Fanerat med mahogny. Detaljer av mässing. Lös bricka av svartmålad plåt med värdshusscen. Längd 79, bredd 62, höjd 77 cm.
Lagningar, sprickor. Bricka gammal men troligen ej ursprunglig.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui