Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
29
653420

A bronze censer with cover, late Qing dynasty, circa 1900.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Cecilia Nordström
Tukholma
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Height 8 cm.

Obet slitage.

Alkuperä - Provenienssi