813
633104

A three stone diamond ring.

Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A three stone diamond ring.

1974. Weights of diamonds circa 0,40 +0,90 + 0,40 ct, circa H/VS. 18K white gold. Size 15.5/48.

Bruksslitage, mindre repor.