Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
921
587643

Julia Beck

(Ruotsi, 1853-1935)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
14 500 - 19 400 EUR
16 600 - 22 200 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Julia Beck
(Ruotsi, 1853-1935)

River landscape

Signed Julia Beck and dated Decembre 1904. Canvas 130.5 x 200 cm.

Äldre fernissa samt lagning, endast synligt i UV-ljus. Krackelyr. Nyligen rengjord av konservator.

Muut tiedot

.