510
652093

PAINTING ON VELVET. 124 x 197 cm. Signerad och daterad R Gowenius 29 (Rudolf G., 1929).

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

A mulberry coloured ground with a polychrome fairytale landscape with people, wild and domestic animals, fairytale characters and blooming trees. A reddish brown border.

Slightly dirty, holes, tears, repairs.

Täydennyslista

Droit de suite

Muut tiedot

Please, look at the Swedish note.