594
681067

MATTA. Rölakan. 213,5 x 149,5 cm. Signerad KLH IK

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

(Kronobergs Läns Hemslöjd, Irma Kronlund). Omkring 1960.

Obetydligt slitage, smutsig, smärre fläckar. Fransar saknas.

Täydennyslista

Droit de suite