1111A
731285

Francois Duchatel, väitetyt

(Belgia, 1625-1694)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Francois Duchatel, väitetyt
(Belgia, 1625-1694)

Ett par, Olja på pannå, en signerad med monogram.

Krogscener. Pannå, vardera 16,5 x 22 cm. Äldre ramar.

Alkuperä - Provenienssi

Stockholms Auktionsverk, våren 2015, kat nr 2129.

Kirjallisuus

Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris