1135
721380

Fransk konstnär 1700-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Fransk konstnär 1700-tal
(Ruotsi)

French artist, 18th Century. Study of female, a pair

Red crayon 29 x 19 cm and 29 x 20 cm.

Ej examinerade ur ram. Veck, fläckar, smärre pappersförlust.

Alkuperä - Provenienssi

Earlier in Mr Carl Ulrik Palms (1864-1954) collection.