Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
533
650972

A Victorian citrine brooch/pendant.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Length 60 mm. 14K gold.

Citriner ojämna i storleken, inkl. ca 2,62, 2,73, 2,55 och 2,77 ct. Bruksslitage, mindre repor.