497
799622

A Swedish Rococo games table.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61
A Swedish Rococo games table.

Length 100, width 50, height 75 cm.

slitage

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Janssons samlingar.