577
768592

A Swedish Empire mirror by P G Bylander, master 1804.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 440 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Marked with the master's label. Height 178, width 97 cm.

slitage, skador