Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
121
836914

Marc Chagall

(Ranska, 1887-1985)
Lähtöhinta
120 000 - 140 000 SEK
11 600 - 13 600 EUR
13 300 - 15 500 USD
Vasarahinta
160 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Marc Chagall
(Ranska, 1887-1985)

"Le cantique des cantiques"

Lithograph in colours, 1975, on Arches paper, signed in pencil and numbered 57/200, by Charles Sorlier after Marc Chagall. I. 52 x 43 cm. S. 70.2 x 53.5 cm.

Kirjallisuus

Mourlot CS 47.