967506

157. KATRIN KORFMANN, "Kolorit (Yellow)", 2012.

Signerad Katrin Korfmann och numrerad 3/5 på etikett a tergo. Ultrachrome print, 171,5 x 118,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK/5 246 - 6 295 EUR

Tee tarjouksesi

Tarkista ja vahvista ostomääräyksesi painamalla kohtaa "Vahvista tarjous" alapuolella.

Ostomääräyksesi on vastaanotettu.

On tärkeää, että henkilö- ja osoitetietosi ovat ajan tasalla. Voit päivittää tietosi koska tahansa Omat sivut sivun kautta.

Vääränlainen summa. Summan tulee olla numero.

Tarjousta ei voitu tehdä. Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tarjousta/ostomääräystä ei voida rekisteröidä tälle kohteelle

Ostomääräystä ei voitu tallentaa: Summa ylittää korkeiden tarjouksien rajan. Ota ystävällisesti yhteyttä Asiakaspalvelu.

Vääränlainen summa. Summan täytyy olla tasasumma pyöristettynä sataan. Ehdotus:

Ostomääräys täytyy jättää viimeistään 15 minuuttia ennen huutokaupan alkua.

Näyttelyt

Kai Hilgemann Gallery, Berlin, "Kolorit", 23 november 2012 - 12 januari 2013.
Galleri Andersson/Sandström, Stockholm, 2 maj - 16 juni 2013.
Francis Boeske Projects, Amsterdam, "Ensembles Assembled", 25 oktober - 21 november 2015.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili