965014

170. HELENA BLOMQVIST, "Robbers", 2001.

Signerad Helena Blomqvist och daterad 2011 samt numrerad 1/5 på etikett a tergo. Lithprint, bildyta 65 x 54 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Angelika Knäpper Gallery, Stockholm.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/2 098 - 2 623 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Helena Blomqvist, "Helena Blomqvist", 2012, avbildad på helsida.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili