972228

114. ELIS BERGH, sannolikt, bordslampa, CG Hallberg, 1920-30-tal, Swedish Grace.

Nysilver, fyrsidigt koniskt ben, fleuron vid den fyrsidiga foten märkt med CG Hallbergs firmastämpel. Höjd ca 50 cm.

Slitage, senare skärm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK/614 - 819 EUR
Vasarahinta
4 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili