966555

115. Okänd formgivare, bordslampa, 1920-tal.

Lampställning av patinerad metall och svärtat trä, fasetterad glasskärm av bärnstensfärgad opaliserande glasmassa, etsad och slipad floral dekor. Höjd ca 50 cm.

Kantnagg, omdragen el, ej funktionstestad.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK/818 - 1 023 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
8 575 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 8-614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili