952774

143. AXEL EINAR HJORTH, pall, Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.

Betsad furu, höjd 45 cm, diameter 40 cm.

Smärre slitage, lagad sits, retusch.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK/1 535 - 2 047 EUR
Vasarahinta
24 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili