966741

149. AXEL EINAR HJORTH, tillskriven, byrå, Nordiska Kompaniet 1930-tal.

Furu, tre lådor med draghandtag, medformade profilerade ben. Mått 90 x 45,5 cm, höjd 80 cm.

Smärre slitage, fläckar. Avaimet puuttuvat.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Alkuperä - Provenienssi

Villa på Bjärehalvön, färdigställd och inredd ca 1934-35. Huset inreddes med samtidens moderna möbler av bl a Alvar Aalto och Axel Einar Hjorth.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/2 047 - 2 558 EUR

Tee tarjouksesi

Tarkista ja vahvista ostomääräyksesi painamalla kohtaa "Vahvista tarjous" alapuolella.

Ostomääräyksesi on vastaanotettu.

On tärkeää, että henkilö- ja osoitetietosi ovat ajan tasalla. Voit päivittää tietosi koska tahansa Omat sivut sivun kautta.

Vääränlainen summa. Summan tulee olla numero.

Tarjousta ei voitu tehdä. Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tarjousta/ostomääräystä ei voida rekisteröidä tälle kohteelle

Ostomääräystä ei voitu tallentaa: Summa ylittää korkeiden tarjouksien rajan. Ota ystävällisesti yhteyttä Asiakaspalvelu.

Vääränlainen summa. Summan täytyy olla tasasumma pyöristettynä sataan. Ehdotus:

Ostomääräys täytyy jättää viimeistään 15 minuuttia ennen huutokaupan alkua.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 8-614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili