957518

284. FRANCOISE RIBEYROLLES-MARCUS, "3+4".

Signerad F. Ribeyrolles-Marcus och daterad 1994? Svart granit, 45 x 18 x 9 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/2 047 - 2 558 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
20 400 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili