948671

289. INGE SCHIÖLER, "Tallbacke".

Signerad och daterad 1958. Duk 34 x 24 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
51 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Hjortén nr 698.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili