948671

289. INGE SCHIÖLER, "Tallbacke".

Signerad och daterad 1958. Duk 34 x 24 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK / 4 094 - 5 118 EUR
Vasarahinta
40 000 SEK
Absentee bid
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Absentee bids can be placed prior to 10 lots before this item is hammered.

Kirjallisuus

Hjortén no 698.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili