971850

300. ALBIN AMELIN, Blomsterstilleben.

Signerad Amelin och daterad -74. Duk 92 x 73 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
60 000 - 70 000 SEK/6 141 - 7 165 EUR
Vasarahinta
80 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Intygad av Karin Amelin a tergo.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili