974696

342. LEANDER ENGSTRÖM, Rinnande bäck med flicka.

Signerad Leander Engström och daterad 1926. Duk 65,5 x 55 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
50 000 - 60 000 SEK/5 118 - 6 141 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili