973629

357. YRJÖ EDELMANN, Utan titel.

Signerad Y Edelmann och daterad 2002. Duk 59 x 50 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK/8 188 - 10 235 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
95 625 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Amanda Wahrgren

Tukholma

Amanda Wahrgren
Arvioija

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili