939677

392. MARC CHAGALL, "Les Ateliers de Chagall".

Den kompletta portföljen, bestående av 7 färglitografier och två träsnitt, 1976, signerad med blyerts och numrerad 168/250 på frontespisen. 43 x 32,5 cm. Utgiven av Fernand Mourlot, Paris.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR

Tee tarjouksesi

Tarkista ja vahvista ostomääräyksesi painamalla kohtaa "Vahvista tarjous" alapuolella.

Ostomääräyksesi on vastaanotettu.

On tärkeää, että henkilö- ja osoitetietosi ovat ajan tasalla. Voit päivittää tietosi koska tahansa Omat sivut sivun kautta.

Vääränlainen summa. Summan tulee olla numero.

Tarjousta ei voitu tehdä. Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tapahtui sisäinen virhe. Yritä ystävällisesti uudelleen tai ota yhteyttä Asiakaspalvelu.

Tarjousta/ostomääräystä ei voida rekisteröidä tälle kohteelle

Ostomääräystä ei voitu tallentaa: Summa ylittää korkeiden tarjouksien rajan. Ota ystävällisesti yhteyttä Asiakaspalvelu.

Vääränlainen summa. Summan täytyy olla tasasumma pyöristettynä sataan. Ehdotus:

Ostomääräys täytyy jättää viimeistään 15 minuuttia ennen huutokaupan alkua.

Kirjallisuus

Cramer, 101.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili