939677

392. MARC CHAGALL, "Les Ateliers de Chagall".

Den kompletta portföljen, bestående av 7 färglitografier och två träsnitt, 1976, signerad med blyerts och numrerad 168/250 på frontespisen. 43 x 32,5 cm. Utgiven av Fernand Mourlot, Paris.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/4 094 - 5 117 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
48 450 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Kirjallisuus

Cramer, 101.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Cecilia Berggren

Tukholma

Cecilia Berggren
Nuorempi asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili