981326

52. HERTHA HILLFON, skulptur, Sverige, 1900-talets senare del.

Asymmetrisk form, glaserad i svart, signerad. 50 x 38 cm.

Obetydligt kantnagg.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK/819 - 1 024 EUR
Vasarahinta
12 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Eva Seeman

Tukholma

Eva Seeman
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili