976378

53. ÅKE HOLM, skulptur, "Petrus fiskaren", Höganäs 1950-60-tal.

Stengods, glasyr i blåt och brunbeige. Signerad ÅKE Holm på ryggen, höjd 51,5 cm.

Liten lagning på en fot.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/2 047 - 2 558 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
24 225 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 8-614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili