976378

53. ÅKE HOLM, skulptur, "Petrus fiskaren", Höganäs 1950-60-tal.

Stengods, glasyr i blåt och brunbeige. Signerad ÅKE Holm på ryggen, höjd 51,5 cm.

Liten lagning på en fot.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK/2 047 - 2 559 EUR
Vasarahinta
19 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Camilla Behrer

Tukholma

Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili