981678

257. ALFRED THÖRNE, Blommande sommaräng.

Signerad Alfr. Thörne och daterad 1888. Olja på duk 55,5 x 35 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK / 3 024 - 3 528 EUR
Vasarahinta
55 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Lisätietoja

.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili