1038708

128. ERNST BILLGREN, Utan titel.

Signerad EB. Olja på pannå 230 x 128 cm inklusive ram.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Acquired from the artist

Lähtöhinta
250 000 - 300 000 SEK / 24 802 - 29 762 EUR
Vasarahinta
250 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili