1038708

128. ERNST BILLGREN, Utan titel.

Signerad EB. Olja på pannå 230 x 128 cm inklusive ram.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Acquired from the artist

Lähtöhinta
250 000 - 300 000 SEK/24 802 - 29 762 EUR
Vasarahinta
250 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Louise Wrede

Tukholma

Louise Wrede
Specialist Contemporary Art

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili