1034443

133. PER MÅRTENSSON, "Hissmålning".

Signerad Per Mårtensson och daterad 2013 a tergo. Olja på duk 50 x 40 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Thomas Wallner, Malmö. Inköpt 2013 av nuvarande ägare.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/2 480 - 2 976 EUR
Vasarahinta
Ei myyty

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Näyttelyt

Galleri Thomas Wallner, Malmö, "Per Mårtensson", 7 september - 13 oktober 2013.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Aringer

Tukholma

Karin Aringer
Nuorempi asiantuntija – nykytaide ja valokuva

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili